گوناگون

پادکست نگاهی به سرود ملی کشور اسرائیل

نگاهی به سرود ملی اسرائیل

در قسمت سوم مجموعه پادکست برنامه های “سرود ملل” از رادیو ویکی نگاهی داریم به سرود ملی کشور اسرائیل.

شنوندگان عزیز توجه فرمایند که این برنامه فقط یک برنامه رادیویی سرگرم کننده است و به دور از سایر موضوعات در رابطه با اسرائیل چه به طور مستقیم و چه غیرمستقیم. لطفا برنامه را تا انتها بشنوید و سپس اگر مطلبی دارید البته اگر در ارتباط مستقیم با برنامه است بفرمایید و خواهش می کنیم به مطالب حاشیه ای نپردازید. اگر چیزی را اشتباه گفتیم تصحیح بفرمایید. ترتیب پرداختن به سرود ملی کشورها نیز از پیش تعیین شده و بر اساس حروف الفبا می باشد.

امیدوارم توضیحات قابل فهم بوده باشد. پیشنهادات خود را به رادیو ویکی در مورد این برنامه بگویید… از طریق رایانامه(ایمیل) و شبکه های اجتماعی رادیو ویکی، همچنین از راه کامنت (نظر) گذاشتن در تارنمای (وبسایت) رادیو ویکی

رادیو ویکی سرود ملی کشور اسرائیل

دریافت (دانلود) پادکست

این برنامه نیز مانند برنامه های پیشین با نرخ ریت ۱۲۸ کیلوبیت بر ثانیه ضبط شده است و همیشه برنامه های جدید “سرود ملل” ابتدا در وبگاه “آواگاه” و سپس با اختلاف چند روز در تارنمای رادیو ویکی آپلود می شود. سپاس برای شکیبایی شما مهربانان

۷+

درباره‌ی گوینده

رادیو ویکی

خبر، موزیک، مستند و فراتر از آن

۴ دیدگاه

 • توضیحات شما را به دقت خواندم. اصلا هم دلم نمیخواهد به آنچه بپردازم که از نظر شما حاشیه است و به نحوی شما را آزار بدهم. ولی احساس میکنم که ناگفته نماند بهتر است.
  حاشیه ها در متن اسرائیل قرار دارند. نمیتوان اسرائیل را دید ولی حاشیه هایش را ندید. آدمها در قبال اسرائیل دو دسته اند: آنها که این موجودیت را کشور میدانند. و آنها که این موجودیت را کشور نمی دانند. دسته اول هر چه هم که ادعای سیاسی نبودن بکنند، به اسرائیل در معرفی آن به عنوان یک کشور کمک کرده اند. در حال حاضر سایت محترم شما در دسته اول قرار دارد.

  • خشنودیم که شنیدید، خواندید و دیدگاهی نوشتید.
   رادیو آواگاه یک رسانه‌ی خودگردان و به دور از هر گونه گرایش سیاسی است. اگر نگاهی به بایگانی ما بیاندازید خواهید دید که پادکست سرود کشورها به چینش حرف‌های الفبا از ا تا ی پخش خواهد شد.
   درباره‌ی کشور بودن و یا نبودن اسرائیل، گروه رادیو آواگاه از فهرست کشورهای سازمان ملل پیروی می‌کند.
   سپاس

 • ما نیز با آقای مصطفی هم‌عقیده‌ایم. علاوه بر تحمیل تلویحی کشور بودن یک حکومت ساختگیِ خودخوانده به مخاطب، که مدعی هستید غیرسیاسی و مطابق قرائت سازمان ملل است، مرثیه‌ای غمگنانه در رثای قوم یهود سروده‌اید که دفاعیه‌های دیگر هواداران اسراییل، عقب‌تر و ضعیف‌تر نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.