آگهی

هر سامانه‌ی (سرویس) رایگانی برای پابرجا ماندن نیازمند این است که هزینه‌هایش پرداخت شود تا بتواند یک سرویس رایگان، پایدار و خوب را به کاربرانش پیشکش کند. رادیو آواگاه نیز که یک سامانه‌ی رایگان بارگذاری پادکست است نیازمند پرداخت هزینه‌هایی است.

رادیو آواگاه دارای ده‌ها گیگابایت پرونده‌ی پادکست است که باید همواره در دسترس کاربران باشد ما هرگز نمی‌خواهیم پرونده‌های کاربرانمان پاک شوند زیرا رادیو آواگاه یک سرویس پادکست است که پادکست‌های کاربران را همیشگی (دائمی) بر روی سرور خود نگه‌داری می‌کند.

سیاست کاری ما برای پرداخت هزینه‌ها به دو گونه است: ۱- پشتیبانی کاربری   ۲- آگهی

پشتیبانی کاربری یا Donate

تارنماهایی که سرویس رایگان به کاربران خود می‌دهند بیش‌تر از این شیوه برای تامین هزینه‌های خود بهره‌می‌گیرند. برای نمونه دانش‌نامه‌ی ویکی‌پدیا هرگز در تارنمای خود آگهی نمی‌گذارد و کاربران این تارنما همواره به آن کمک‌های پولی می‌کنند. شما نیز می‌توانید با ۱ تا ۱۰ هزار تومان به رادیو آواگاه یاری برسانید.

برای پشتیبانی پولی این‌جا بروید.

آگهی

آگهی‌ها به دو شیوه بنری و صوتی در آواگاه پخش می‌شوند.

آگهی‌های های بنری در اندازه‌ی ۱۵۰×۱۵۰ در ستون کناری نمایش داده می‌شوند

آگهی‌های آوایی (صوتی) که در میان پادکست‌های کاربرانمان جای می‌گیرند. آگهی صوتی حداکثر می‌تواند یک دقیقه‌ای باشد. و به طور رایگان به دست ما برایتان ساخته می‌شود اما برای پخش آن باید هزینه‌ پرداخت کنید.

ما به شما آگهی صوتی را پیشنهاد می‌کنیم چون کاربرانمان بیش‌ترین توجه را روی پادکست‌ها دارند و آن‌ها را گوش می‌کنند. به بخش نمونه‌کار ما بروید و برخی از آگهی‌ها را گوش کنید.

برای آگاهی از بها (قیمت) و سفارش آگهی با ما تماس بگیرید.